501 260 817, 501 612 029 20762076, 20764340
kontakt@farmexpert.pl formularz kontaktowy
do kasy suma: 0,00 zł
  • Logowanie
  • menu
wyszukiwarka zaawansowana
przyjaciel Twoich maszyn
Jak obniżyć koszty eksploatacji maszyn rolniczych?

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to nie tylko konieczność dbania o wykonanie wszystkich niezbędnych prac, planowanie i zabezpieczanie zbiorów, ale również ponoszenia kosztów zakupu i eksploatacji maszyn rolniczych. Dla wielu rolników stanowi to spore obciążenie finansowe. Nic więc dziwnego, że zastanawiają się w jaki sposób można obniżyć koszty eksploatacji nie ryzykując awarii sprzętu, która powodowałaby przerwy w pracy. Na szczęście, istnieją skuteczne, sprawdzone rozwiązania, które warto zastosować - poznajmy je.

czytaj całość »
Jak ubezpieczać maszyny i urządzenia rolnicze?

W dzisiejszych czasach praca w gospodarstwie rolniczym nie jest możliwa bez posiadania nowoczesnego sprzętu. Bardzo wielu rolników wydaje więc wszystkie oszczędności na zakup maszyn rolniczych i urządzeń. Jeśli jesteś jednym z nich, powinieneś odpowiednio zabezpieczyć swoje mienie. Dzięki temu awaria lub inny nieprzewidziany wypadek nie będzie wiązał się z utratą dochodu.

czytaj całość »
Zakup maszyn rolniczych – sposoby finansowania

Prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa bez posiadania maszyn rolniczych jest obecnie praktycznie niemożliwe. Niestety, zakup sprzętu rolniczego wiąże się ze sporymi wydatkami, które nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć z własnej kieszeni. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz więcej rolników zastanawia się nie tylko gdzie kupić maszyny rolnicze, ale również w jaki sposób je sfinansować. Na szczęście - obecnie mamy sporo alternatyw. Poznajmy je.

czytaj całość »
Wysyłamy codziennie
Zamów w ciągu 02 115402 paczka zostanie nadana   26.02.2018
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl